Atribuită Cumpărare directă

Abonament trimestrial sterilizator Getinge HS66 - Servicii de mentenanta, reparare si verificare sterilizator Getinge HS66 CONDITII CONFORM CONTRACT

Număr anunț
DA27218815
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI 9245101)
Cod CPV
45259000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.805 RON
Valoare atribuită
2.805 RON
Data publicării
11.01.2021 00:00
Data finalizării
12.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.805 RON

din 2.805 RON estimat