Atribuită Cumpărare directă

Modul special Sensus SIRT 868 MHz pentru citirea contoarelor echipate cu modul radio Sensus.....

Număr anunț
DA27232297
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
FLUID GROUP HAGEN SRL (CUI 13430603)
Cod CPV
31731100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.608 RON
Valoare atribuită
12.608 RON
Data publicării
14.01.2021 00:00
Data finalizării
18.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.608 RON

din 12.608 RON estimat