Atribuită Cumpărare directă

PRODUCATOR:NESTLE ROMANIA SRL_x000D_ COTA TVA:9%_x000D_ Caracteristici la 100ml: Energie 67 kcal; Lipide 3.4g; Proteine 1.4g; Proteine 2.1g/100kcal; Probiotice L-reuteri; Glucide 7.8g; Fier 0.73mg; Calciu 55.3mg; Osmolaritate 165; Lactoza 0; zer/cazeina 60/40; Nucleotide 2mg.

Număr anunț
DA27223782
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
15511700-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.850 RON
Valoare atribuită
1.850 RON
Data publicării
12.01.2021 00:00
Data finalizării
13.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.850 RON

din 1.850 RON estimat