Atribuită
Cumpărare directă
BROMHEXIN 8MG*20CPR IASI - BROMHEXINUM 100 X 7 = 700 EXTRAVERAL BLISTER*20CPR 10 X 8 = 80 FAMOTIDINA ZENTIVA 40MG*30CPR FILM - FAMOTIDINUM 165 X 9 = 1485 FITOMENADION 10MG/1ML*5AMP TERAPIA - PHYTOMENADIONUM 10 X 19.87 = 198.70 HALOPERIDOL ROMPHARM 2 MG/ML PIC ORALE, SOL - HALOPERIDOLUM 10 X 4.28 = 42.80 MILURIT 100MG FL *60 COMPR 8 X 8.03 = 64.24 NEOPREOL 2,5MG/5NEOPREOL 2,5MG/5MG/G UNG 40GMG/G UNG 40G 20 X 22 = 440 NORMIX 200MG*36CPR FILM ALFASIGMA- RIFAXIMINUM 8 X 70 = 560 SMECTA 3 G/PLIC PULB PT SUSP ORALA CT*18 PLICURI 11 X 19.69 = 216.59 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA27222589
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
- Cod CPV
- 33674000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.227 RON
- Valoare atribuită
- 3.227 RON
- Data publicării
- 12.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.