Atribuită Cumpărare directă

DCI:CEFTAZIDIMUM_x000D_ PRODUCATOR:ANTIBIOTICE_x000D_ CONCENTRATIE:1G_x000D_ FORMA DE PREZENTARE:CUT*10FL_x000D_ COTA TVA:9%

Număr anunț
DA27269620
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PLOIESTI (CUI 2844375)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33651000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.950 RON
Valoare atribuită
1.950 RON
Data publicării
21.01.2021 00:00
Data finalizării
25.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.950 RON

din 1.950 RON estimat