Atribuită Cumpărare directă

CUTIE ALBA CU CAPAC ORIGINE UE,CALITATE SUPERIOARA,FLACON BRUN CU BUSON AUTOSIGILANT CU DIMENSIUNI DIFERITE, DIN PLASTIC

Număr anunț
DA27237308
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
Furnizor / câștigător
NORD PHARMA SRL (CUI 14477809)
Cod CPV
39226220-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.101 RON
Valoare atribuită
1.101 RON
Data publicării
14.01.2021 00:00
Data finalizării
15.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.101 RON

din 1.101 RON estimat