Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA34394033
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA SF.GHEORGHE (CUI 4202045)
Cod CPV
72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.252.289 RON
Data publicării
30.10.2023 11:23
Data finalizării
31.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.252.289 RON