Atribuită Cumpărare directă

Achizitie directa, rechizite de birou cu urmatoarele specificatii: Caiet studentesc 60 file cu linii; Tus Stampila KORES - 5 buc. tus negru si 11 buc. tus albastru. Factura separat pe urmatoarele: 20 buc. pix BIC FINE; 4 buc banda corectoare; 60 buc. dosare plastic; 20 buc. dosare sina hartie; 2 buc. liniare 30 cm.

Număr anunț
DA27209894
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII SALAJ (CUI 13723760)
Furnizor / câștigător
PAGICOM S.R.L. (CUI 673333)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.122 RON
Valoare atribuită
1.122 RON
Data publicării
07.01.2021 00:00
Data finalizării
08.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.122 RON

din 1.122 RON estimat