Atribuită Cumpărare directă

Aparat de aer conditionat – 1 buc: aer conditionat split de perete, tip compresor inverter, putere de racire 12000 btu, putere de încălzire 13000 btu, Wi-Fi Control Integrat, filtru HD antipraf, functii unitate: răcire, încălzire, dezumidificare, ventilație, autorestart, consum energetic clasa A++, refrigerant R32, tensiune alimentare 230V, telecomanda, culoare alb, kit de instalare inclus, montaj inclus.

Număr anunț
DA27300669
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiintele Vietii "Regele Mihai I"din Timisoara (CUI 3487181)
Furnizor / câștigător
DIBSER SRL (CUI 10330448)
Cod CPV
39717200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.900 RON
Valoare atribuită
1.900 RON
Data publicării
28.01.2021 00:00
Data finalizării
29.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.900 RON

din 1.900 RON estimat