Atribuită Cumpărare directă

Humalog 100UI/ml sol.inj*5cart*3ml F 30 X 123.86 = 3715.80 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA27201366
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
Cod CPV
33615100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.716 RON
Valoare atribuită
3.716 RON
Data publicării
05.01.2021 00:00
Data finalizării
06.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.716 RON

din 3.716 RON estimat