Atribuită Cumpărare directă

Dexametazona Rompharm 4mg/ml sol.inj*10f*2ml (DEXAMETHASONUM)_184668382_RX 200 X 10.99 = 2198 Pentoxifilin Terapia 100mg/5ml conc.sol.perf*5f*5ml (PENTOXIFYLLINUM)_5919_#RX 40 X 2.65 = 106 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA27222760
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
Cod CPV
33642200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.304 RON
Valoare atribuită
2.304 RON
Data publicării
12.01.2021 00:00
Data finalizării
14.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.304 RON

din 2.304 RON estimat