Atribuită Cumpărare directă

PATEU FICAT PUI:CEAPA USCATA MARE GALBENA CALITATEA I:VARZA ALBA PROASPATA ROMANEASCA;CIOCANELE ;OUA:LAPTE DULCE UHT 1,5 ;FICAT DE PUI CONGELAT ;CREMWURSTI DIN CARNE DE PUI :CARNE TOCATA :BRANZA; ARIPIOARE DE PUI:CARTOFI MARI;PATE DE PUI CU ARIPI

Număr anunț
DA27223067
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE NEUROPSIHIATRIE CRAIOVA (CUI 12688940)
Furnizor / câștigător
PRESTIGIOSA PRODCOM SRL (CUI 6779601)
Cod CPV
15112000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.798 RON
Valoare atribuită
20.798 RON
Data publicării
12.01.2021 00:00
Data finalizării
13.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.798 RON

din 20.798 RON estimat