Atribuită Cumpărare directă

STUDIU DE FEZABILITATE PROIECT TEHNIC ARHITECTURA REZISTENTA INSTALATII VERIFICAREA PROIECTELOR ASISTENTE TEHNICA PE SANTIER -Elaborarea studiului de fezabilitate 7500 lei -Proiect arhitectura 7500 lei

Număr anunț
DA27223845
Autoritate contractantă
ORASUL RUPEA (CUI 4443388)
Furnizor / câștigător
TOP-FORM SRL (CUI 10290793)
Cod CPV
71221000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
12.01.2021 00:00
Data finalizării
13.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat