Atribuită Cumpărare directă

REPARATIE RICOH 4510 GIURGIU se efectueaza operatiuni specifice de service in vederea readucerii echipamentului in parametrii normali de functionare. in acest sens se inlocuieste kit de mentenanta RAR GIURGIU NR 33/ 14.01.2020

Număr anunț
DA27243306
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
BADAS BUSINESS SRL (CUI 11760940)
Cod CPV
50323200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.070 RON
Valoare atribuită
1.070 RON
Data publicării
18.01.2021 00:00
Data finalizării
18.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.070 RON

din 1.070 RON estimat