Atribuită Cumpărare directă

151/26.01.2021(RAR Bihor) PACHET 3 REPARATII IMPRIMANTE RICOH 3110-BIHOR Se efectueaza operatiuni specifice de service in vederea readucerii echipamentelor in parametrii normali de functionare. in acest sens se inlocuiesc: Imprimanta1-encoder-1 buc Imprimanta2-capac cartuse-1 buc Imprimanta3-set pinioane-1 buc

Număr anunț
DA27305073
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
BADAS BUSINESS SRL (CUI 11760940)
Cod CPV
50323200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.030 RON
Valoare atribuită
1.030 RON
Data publicării
29.01.2021 00:00
Data finalizării
29.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.030 RON

din 1.030 RON estimat