Atribuită Cumpărare directă

Gaze tehnice necesare activitatii curente a societatii. Oxigen tehnic 10,7 mc/butelie; Acetilena tehnica < 10 kg/but; Propan tehnic (9.5 kg). Chiria buteliilor - 0,5 lei/butelie/zi. Se va incheia un contract intre parti conform model atasat.

Număr anunț
DA27271775
Autoritate contractantă
Electrocentrale Constanta S.A. (CUI 33636420)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
Cod CPV
24111900-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.628 RON
Valoare atribuită
5.628 RON
Data publicării
22.01.2021 00:00
Data finalizării
27.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.628 RON

din 5.628 RON estimat