Atribuită Cumpărare directă

: Acetilena puritate > 99%, in butelii proprietate furnizor mai mari sau egal de 6,3 kg (6.3, 7, 8, 10 kg)

Număr anunț
DA27211069
Autoritate contractantă
Termo Calor Confort S.A. (CUI 27374805)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
Cod CPV
24321115-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.137 RON
Valoare atribuită
2.137 RON
Data publicării
08.01.2021 00:00
Data finalizării
11.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.137 RON

din 2.137 RON estimat