Atribuită
Cumpărare directă
Oxigen medicinal lichid puritate min. 99,5% conform Autorizatiei de Punere pe Piata emisa de Ministerul Sanatatii prin Agentia Nationala a Medicamentului. Produsul se furnizeaza cu autocisterne criogenice. Facturarea oxigenului medicinal se face in metru cub, la 150C si 1 bar.Achizitia acestui medicament are ca faza intermediara, identificarea tuturor parametrilor necesari a fi asigurati furnizarii de oxigen lichid, prin semnarea unui contract de furnizare produse si inchiriere instalatie de stocare/evaporare oxigen medicinal lichid.
- Număr anunț
- DA27279308
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
- Furnizor / câștigător
- MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
- Cod CPV
- 24111500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 65.205 RON
- Valoare atribuită
- 65.205 RON
- Data publicării
- 25.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.