Ofertă acceptată Cumpărare directă

Insecticid Max Force IC gel, 20g, Bayer pentru proiect ERASMUS RO01-KA131-HED-000005899/11.10.2021

Număr anunț
DA34396255
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
Cod CPV
24452000-7 · Insecticide (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.384.195 RON
Data publicării
30.10.2023 11:23
Data finalizării
31.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.384.195 RON