Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de Mentenanta portal web integrat in ERP SAP: intretinere portal, monitorizare integrare portal cu ERP SAP, administrare portal, dezvoltare functionalitati portal (la solicitarea beneficiarului). Furnizarea acestor servicii se asigura pe infrastructura pe care este implementata platforma portal web integrat cu SAP ERP 6.0, functionala. Perioada de asigurare a serviciilor: 12 luni de la data acceptarii achizitiei. Tariful unitar pentru prestarea acestor servicii este de 1.098,00 lei fara TVA/om/zi, serviciile asigurandu-se la solicitarea beneficiarului.
- Număr anunț
- DA27216325
- Autoritate contractantă
- APA CANAL SIBIU SA (CUI 2684940)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTER SHARING BUCURESTI SRL (CUI 5491375)
- Cod CPV
- 72000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 133.956 RON
- Valoare atribuită
- 133.956 RON
- Data publicării
- 11.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.