Atribuită
Cumpărare directă
In vederea efectuarii reparatiei la utilajul Plasser 09 - 32 CSM nr. 2756 , tip motor Deuz , BF 12L 513C ( 348 K W ) Seria 9116609 . Nr. inventar : 3416 , an punere in functie 1996 , an fabricatie 1995 . Solicitam achizitionarea urmatoarelor repere : 1 set ciocane de burat placate cu carburi metalice , cod Plasser : - CU 30.12120 -RF - I : 10 buc ; CU 30.12120 -RF - II : 3 buc ; CU 30.12120 -RF - III : 3 buc ; CU 30.12120 -RF - IV 4 buc .
- Număr anunț
- DA27290638
- Autoritate contractantă
- C.N.C.F. "C.F.R." S.A.- SUCURSALA REGIONALĂ C.F. TIMIȘOARA - UNITATE OPERAȚIONALĂ (CUI 15662430)
- Furnizor / câștigător
- EXCO TRANSPORT SYSTEMS SRL (CUI 2626508)
- Cod CPV
- 43240000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 97.460 RON
- Valoare atribuită
- 97.460 RON
- Data publicării
- 27.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.