Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii externe de prevenire si protectie privind Securitatea si Sanatatea in Munca(SSM).

Număr anunț
DA34390316
Autoritate contractantă
COMUNA PARGARESTI (CUI 4277862)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.325.411 RON
Data publicării
30.10.2023 11:23
Data finalizării
31.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.325.411 RON