Atribuită Cumpărare directă

3VL1712-1DA33-0AA - circuit breaker VL160X N standard breaking capacity Icu=55kA, 415V AC 3-pole =2BUC; ABL6TS25B- TRF 230-400/24V 250VA = 1BUC; ABL6TS40B- TRF 230-400/24V 400VA = 1BUC.

Număr anunț
DA27215390
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
ELECTROGLOBAL S.A. (CUI 16571917)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.314 RON
Valoare atribuită
2.314 RON
Data publicării
11.01.2021 00:00
Data finalizării
13.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.314 RON

din 2.314 RON estimat