Atribuită Cumpărare directă

TRUSE PERFUZII / TRUSE PERFUZIE / TRUSE DE PERFUZIE AC PLASTIC / PERFUZOR AC PLASTIC LOCK. - tub de plastic din PVC nontoxic cu lungime de minim 150cm - ac de plastic cu clapeta de ventilare - conexiune luer-lock - ac metalic pentru administrare venoasa 21G - ambalare primara perfect transparenta si cu rezistenta crescuta - ambalare secundara compacta si rezistenta. - sterilizare cu etilen oxid evidentiata si confirmata cu marker de sterilitate pe ambalaj - datele de valabilitate (lot, data fabricatiei, si a expirarii) inscriptionate vizibil in limba romana atat e ambalajul colectiv cat si pe cel individual -marcaj CE Specificatii suplimentare pe http://www.rovalmed.ro/produse.

Număr anunț
DA27236910
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. TIMISOARA (CUI 2491516)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI 14277070)
Cod CPV
33141624-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.052 RON
Valoare atribuită
2.052 RON
Data publicării
14.01.2021 00:00
Data finalizării
15.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.052 RON

din 2.052 RON estimat