Atribuită Cumpărare directă

Motorina - Euro 5, SR EN 590 Densitate 15C = 840 kg/m3 Cantitate minim achizitionata: 4500 litri. Subdiviziune cantitate: 4500 litri. Este obligatoriu ca la destinatie sa se permita accesul unei cisterne de capacitate mare (25 tone

Număr anunț
DA27208930
Autoritate contractantă
REGIA PUBLICĂ LOCALĂ OCOLUL SILVIC TIHA BÎRGĂULUI R.A. (CUI 39145325)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
Cod CPV
09134200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
127.220 RON
Valoare atribuită
127.220 RON
Data publicării
07.01.2021 00:00
Data finalizării
08.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

127.220 RON

din 127.220 RON estimat