Atribuită Cumpărare directă

oner echivalent TN2320 negru pt. echipamente Brother. [NT-PB660-G&G]|cant: 2|capacitate:2600pag Toner echivalent CF230X-G&G negru pt. echipamente HP. [NT-PH230X-G&G]|cant: 3|capacitate:3500pag Toner echivalent CF380X-EMS negru pt. echipamente HP. [H839-EMS]|cant: 1|capacitate:4400pag

Număr anunț
DA27288131
Autoritate contractantă
COMUNA VEDEA (CUI 5050573)
Furnizor / câștigător
ECHO PLUS SRL (CUI 18957613)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.667 RON
Valoare atribuită
1.667 RON
Data publicării
26.01.2021 00:00
Data finalizării
27.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.667 RON

din 1.667 RON estimat