Atribuită Cumpărare directă

Servicii de mentenanta predictiva si asistenta in depanare si remediere echipamente de supraveghere video

Număr anunț
DA27198675
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala nr.29 "Mihai Viteazul" Constanta (CUI 29447598)
Furnizor / câștigător
GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
Cod CPV
50610000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.880 RON
Valoare atribuită
8.880 RON
Data publicării
05.01.2021 00:00
Data finalizării
07.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.880 RON

din 8.880 RON estimat