Atribuită
Cumpărare directă
Se comanda prin prezenta serviciile conform descrierii prestatorului in campul specific, in corelatie cu serviciile ce fac obiectul Contractului nr.476/599/30.04.2020. Prezenta constituie comanda in baza contractului de mai sus pentru diferenta de 4 luni perioada contractuala aferenta anului 2021, respectiv pana la data de 30.04.2021, asa cum s-a stabilit in achizitia directa din SEAP DA25529939/28.04.2020.
- Număr anunț
- DA27197900
- Autoritate contractantă
- Unitatea de Asistenta Medico Sociala Agigea (CUI 15657743)
- Furnizor / câștigător
- GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
- Cod CPV
- 72267200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.020 RON
- Valoare atribuită
- 1.020 RON
- Data publicării
- 04.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.