Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de intretinere prin reprofilare si completare cu piatra sparta acostamente si santuri DC 246

Număr anunț
DA34397933
Autoritate contractantă
COMUNA CARPINET (PRIMARIA) (CUI 5003580)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.936.746 RON
Data publicării
30.10.2023 11:23
Data finalizării
31.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.936.746 RON