Atribuită Cumpărare directă

550 de licente la pretul de 1.33 euro/ licenta -reiinoire de contract adservio 1 EUR 4.7791ron

Număr anunț
DA27248401
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC SFANTA MARIA (CUI 3126691)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
48517000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.468 RON
Valoare atribuită
10.468 RON
Data publicării
18.01.2021 00:00
Data finalizării
19.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.468 RON

din 10.468 RON estimat