Atribuită
Cumpărare directă
1 Servicii televiziune abonament lunar 161,5 lei fara TVA la un curs valutar mediu 5 lei/1 euro x 12 luni. 2 (doua) abonamente Tv de difuzare prin antena satelit de 15.7 Euro fara tva cu 4 decodoare individuale, conform contractelor nr. SO_29125649 si SO_29125667 din 29.08.2018, Cod facturare: 31487390000147. Conform bugetului care se aloca anual unitatii noastre, pentru continuitatea abonamentului Tv la nivelul anului 2021, solicitam din nou in catalogul SICAP pentru inca 12 luni servicii de "Abonament Tv lunar de difuzare prin antena satelit". Mulțumim pentru promptitudine și buna colaborare! Cu stima Petrisor Arsenie - tel. 0241.765.400 int. 0338 - Birou Achizitii Publice - mobil 0722.406.294
- Număr anunț
- DA27230727
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01853 CAPU MIDIA (CUI 4617824)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 92220000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.938 RON
- Valoare atribuită
- 1.938 RON
- Data publicării
- 13.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.