Atribuită
Cumpărare directă
Prelungire contract servicii telefonie fixa si mentenanta centrala telefonica pentru perioada 01.01.2021- 31.03.2021 Serviciu de Telefonie Fixa (32 de linii) - Linie de acces cu trafic nelimitat in reteaua Telekom Romania si, in reteaua Telekom Romania Mobile, in retelele nationale fixe, retelele nationale mobile si catre retelele internationale zona UE fix, SUA&Canada fix si mobil, Serviciu de mesagerie (Biz Messenger) si SLA Standard (SLA Standard numai pentru tehnologia TDM). + 200 minute International zona UE, retele mobile + 1500 minute nationale + 2500 minute nationale pe mobil Mentenanta centrala telefonica (PBX)
- Număr anunț
- DA27196696
- Autoritate contractantă
- OPERA NATIONALA BUCURESTI (CUI 4221314)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 64211000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.955 RON
- Valoare atribuită
- 7.955 RON
- Data publicării
- 04.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.