Atribuită
Cumpărare directă
Se comanda prin prezenta serviciile conform descrierii prestatorului in campul specific, in corelatie cu serviciile ce fac obiectul Contractului nr.632/06.05.2020 (nr.prestatorului 100/10/01/05/28823). Prezenta constituie comanda in baza contractului de mai sus pentru durata de 12 luni aferenta anului 2021, asa cum s-a stabilit in achizitia directa din SEAP DA25562832/06.05.2020.
- Număr anunț
- DA27197773
- Autoritate contractantă
- Unitatea de Asistenta Medico Sociala Agigea (CUI 15657743)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 92220000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.359 RON
- Valoare atribuită
- 1.359 RON
- Data publicării
- 04.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.