Atribuită Cumpărare directă

Servicii de telefonie fixa (publica), avand urmatoarele caracteristici: -69 LTP; -2 ISDN PRA / 20DDI; -minute nelimitate in retelele nationale fixe, retelele fixe UE si retelele fixe si mobile SUA si Canada; -minute nelimitate in reteaua nationala mobila proprie; -2000 minute/flux in alte retele nationale mobile; Preţ lunar pachet: 300 Euro fără TVA. Perioada contractuală: 12 luni (01.01.2021-31.12.2021)

Număr anunț
DA27196824
Autoritate contractantă
CONSILIUL CONCURENTEI (CUI 8844560)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
64211000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.539 RON
Valoare atribuită
17.539 RON
Data publicării
04.01.2021 00:00
Data finalizării
08.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.539 RON

din 17.539 RON estimat