Atribuită Cumpărare directă

Servicii de telefonie publica (fixa si fax) si servicii de telefonie mobila (voce si date), conform caietului de sarcini atasat. Aceste servicii se achizitioneaza pentru CJSM, ISU Satu Mare si CMJ Satu Mare pentru perioada 01.02.2021-01.02.2022. La valoarea estimata se adauga 5% din valoarea serviciilor pe 12 luni pentru asigurarea costurilor aferente eventualelor depasiri a abonamentului standard.

Număr anunț
DA27302493
Autoritate contractantă
JUDETUL SATU MARE (CUI 3897378)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
64212000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
78.487 RON
Valoare atribuită
78.487 RON
Data publicării
28.01.2021 00:00
Data finalizării
28.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

78.487 RON

din 78.487 RON estimat