Atribuită Cumpărare directă

Acesta achizitie se facea in baza procedurii de licitatii , anunt de participare nr CN 1025490/20.10.2020, procedura care se va finaliza prin semnarea de Acord Cadru in luna ianuarie

Număr anunț
DA27219168
Autoritate contractantă
SC RADIOTHERAPY CENTER CLUJ SRL (CUI 29834217)
Furnizor / câștigător
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI 3391027)
Cod CPV
33652100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.348 RON
Valoare atribuită
24.348 RON
Data publicării
11.01.2021 00:00
Data finalizării
12.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.348 RON

din 24.348 RON estimat