Atribuită Cumpărare directă

Desktop Lenovo V530s-07ICR, cod 11BM0031RI SFF 7.4L , Intel Core i3-9100 (4C / 4T, 3.6 / 4.2GHz, 6MB), 8GB DIMM DDR4-2400, 512GB SSD M.2 2280 NVMe Opal, Integrated Intel UHD Graphics 630, 9.0mm DVD±RW, WLAN:NO, Calliope Keyboard (USB connector), black, Calliope Mouse (USB connector), Card reader:7-in-1, Porturi Fronts Port:4x USB 3.1 Gen 1/1xmicrophone (3.5mm)/1xcombo audio/microphone jack (3.5mm)/Rear ports: 2x USB 3.1 Gen1/2xUSB 2.0/1x serial/1xRJ-45/1xVGA/1xDP/1xHDMI/optional parallel, optional 2nd serial, M.2 card slots: Two M.2 (one for WLAN, one for M.2 SSD), Dimension (overall):100mm W X 304.4mm D X 274.8mm H, 180 watts, autosensing, 85% PSU, Greutate: 4.2 kg, Garantie: 3 ani depot, DOS -3 BUCATI Monitor LED Philips 223V5LHSB2/01, 21.5", Full HD 21.5", TN, Full HD, 1920 x 1080, 60 Hz, Wide, 200 cd/mp, 5 ms, VGA, HDMI, garantie 24 de lunI - 3 BUCATI

Număr anunț
DA27225422
Autoritate contractantă
COMUNA BRATOVOESTI (CUI 5046688)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.349 RON
Valoare atribuită
5.349 RON
Data publicării
12.01.2021 00:00
Data finalizării
13.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.349 RON

din 5.349 RON estimat