Atribuită Cumpărare directă

Muraturi asortate si varza murata calitatea I. Muraturi asortate = 1280 kg. Varza murata = 2200 kg

Număr anunț
DA27271691
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02574 (CUI 4193125)
Furnizor / câștigător
TOP ELBA PRODUCT (CUI 15866413)
Cod CPV
03221270-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.650 RON
Valoare atribuită
14.650 RON
Data publicării
22.01.2021 00:00
Data finalizării
26.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.650 RON

din 14.650 RON estimat