Atribuită
Cumpărare directă
Tichete sociale pentru gradinita cu valoare nominala 50 lei- cf. ref. 540/20.01.2021.Unitate emitenta Sodexo Pass Romania este autorizata de catre Ministerul Finantelor Publice pentru emiterea si gestionarea tichetelor sociale pentru gradinita. Autorizatie COD RO 008 TG 00013 din 12.03.2020, valabila pana la data de 04.04.2022. A. Tichetele sociale pentru gradinita Social Pass se acorda conform Legii nr. 248/2015 privind stimularea participarii în învatamântul prescolar a copiilor provenind din familii defavorizare si a HG nr. 15/2016 privind normele de aplicare a legii 248/2015.
- Număr anunț
- DA27268878
- Autoritate contractantă
- ORAS SLANIC (CUI 2843604)
- Furnizor / câștigător
- SODEXO PASS ROMANIA (CUI 11071295)
- Cod CPV
- 79823000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 0 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON
- Data publicării
- 21.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.