Atribuită
Cumpărare directă
hartie A4 copiator Briliant 25 top x 11.20 lei/top plic DL alb siliconic 50 buc x 0.11 lei/buc plic C6 alb siliconic 50 buc x 0.08 lei/buc plic C5 alb siliconic 50 buc x 0.18 lei/buc plic C4 alb siliconic 50 buc x 0.28 lei/buc plic TB4 burduf 5cm kraft siliconic 100 buc x 0.88 lei/buc post-it 75 x 75mm culori neon 25 buc x 1.40 lei/buc index adez plastic sageata 5 culori 25 buc x 6.00 lei clipboard plastic simplu Esselte 10 buc x 9.00 lei alonje mare capacitate galbene 625 buc x 0.85 lei patroane cerneala Faber castell 30/set 10 set x 7.50 lei masca protectie fata, 3 str., 50/cutie 5 cutii x 30.00 lei dosar incopciat 1/1 carton gold 100 buc x 0.65 lei dosar plic carton gold 100 buc x 0.60 lei agenda B5 Office Ego zilnica datata 2021 5 buc x 40.00 lei calendar perete imagini 2021 3 buc x 20.00 lei cutter mare metalic erich Krause 18mm 5 buc x 15.00 lei prosoape 2 str., 700 foi, Jumbo Maxi 10 role x 16.00 lei
- Număr anunț
- DA27258907
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.052 RON
- Valoare atribuită
- 2.052 RON
- Data publicării
- 20.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.