Atribuită Cumpărare directă

Domestos 750 ml. - 15 bucati x 6,20 lei Cif 500 ml. - 10 bucati x 5,60 lei Solutie Aragaz 375 ml. - 10 bucati x 8,90 lei Pronto parchet 750 ml. - 10 bucati x 11,50 lei Pronto spray mobila 300 ml. - 10 bucati x 11,00 lei Solutie geam Clin 500 ml. - 15 bucati x 7,50 lei Ella lux maro emulsie mobila 200 ml. - 8 bucati x 8,00 lei Burete sarma moi 3 bucati/set - 10 seturi x 3,30 lei Lavete universale 3 bucati/set - 10 seturi x 3,60 lei Lavete umede 3 bucati/set Zorex - 10 seturi x 4,50 lei Saci menajeri 60L 24 bucati/set cu urechi - 20 seturi x 7,00 lei Manusi menaj Bee - 20 perechi x 3,80 lei Razatoare plastic 10 cm. - 5 bucati x 5,80 lei Mop bumbac 250 gr. - 10 bucati x 5,50 lei Mop bumbac 200 gr. - 10 bucati x 3,80 lei

Număr anunț
DA27302768
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.092 RON
Valoare atribuită
1.092 RON
Data publicării
28.01.2021 00:00
Data finalizării
28.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.092 RON

din 1.092 RON estimat