Atribuită Cumpărare directă

Balon resuscitare siliconic vertical, nou-nascuti, complet, cu masti marimile 0 si 1,in cutie carton ; Manechin Premature Anne task trainer ; Manechin pentru resuscitare cardiopulmonara / BLS copil Laerdal Resusci Junior QCPR cu Skillguide ;

Număr anunț
DA27229416
Autoritate contractantă
Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
Furnizor / câștigător
MEDIMPACT SRL (CUI 13720895)
Cod CPV
33171200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.225 RON
Valoare atribuită
28.225 RON
Data publicării
13.01.2021 00:00
Data finalizării
15.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.225 RON

din 28.225 RON estimat