Atribuită
Cumpărare directă
Cu fibra optica integrata, structura fara urme de sudura care ar putea prezenta probleme la sterilizare Fibra optica integrata asigura un transfer maxim de lumina, varf angulat mobil Fabricate din otel inoxidabil, complet autocalavabile Marimi disponibile 3 si 4 Producator: Flexicare Marea Britanie
- Număr anunț
- DA27248629
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- MEDIMPACT SRL (CUI 13720895)
- Cod CPV
- 33171000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.880 RON
- Valoare atribuită
- 1.880 RON
- Data publicării
- 18.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.