Atribuită Cumpărare directă

Denumire produs : OxidIce Air b Arie de aplicare : dezinfectia prin pulverizare a aeromicroflorei si a suprafetelor Domeniu de utilizare: Unitati medicale (sali de operatie, sali de tratament, saloane cu bolvani, sali de nastere etc.) Mod de utilizare : prin pulverizare Cantitata : 15-20ml/m2 , timp de actiune 5 minute Solutie gata de utilizat. Substanta activa : peroxid de hidrogen Spectru : bactericid, fungicid, micobactericid, virucid si sporicid conform SR EN 14885/2015. Producator L.C. Pliwa - Germania Avizat ca biocid de Comisia Nationala pentru Produse Biocide. Ambalat la cutie a 10 flacoane. Produsul va fi insotit la livrare de copia Aviz MS in valabilitate, fisa de securitate, fisa tehnica,buletin de analiza

Număr anunț
DA27289140
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC NEGRESTI OAS (CUI 3963960)
Furnizor / câștigător
BIOSTEC CLINILAB SRL (CUI 11324711)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.500 RON
Valoare atribuită
9.500 RON
Data publicării
26.01.2021 00:00
Data finalizării
01.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.500 RON

din 9.500 RON estimat