Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA ACHIZITIE TINE LOC DE COMANDA FERMA. Livrarea se poate face esalonat in functie de stocul disponibil!

Număr anunț
DA27203521
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
Furnizor / câștigător
BIOSTEC CLINILAB SRL (CUI 11324711)
Cod CPV
39811200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.750 RON
Valoare atribuită
23.750 RON
Data publicării
06.01.2021 00:00
Data finalizării
15.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.750 RON

din 23.750 RON estimat