Atribuită Cumpărare directă

Furnizare frigider pentru Comuna Modelu, Judetul Calarasi. Frigider cu o usa BEKO RSSE445K31XBN, 402 l, H 185 cm, Clasa A+, inox

Număr anunț
DA27219060
Autoritate contractantă
COMUNA MODELU (CUI 3966354)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
Cod CPV
39711130-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.428 RON
Valoare atribuită
1.428 RON
Data publicării
11.01.2021 00:00
Data finalizării
12.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.428 RON

din 1.428 RON estimat