Atribuită Cumpărare directă

Furnizare echipament IT pentru Comuna Modelu, Judetul Calarasi Sistem PC All in One LENOVO IdeaCentre A340-24IWL, 23.8" Full HD, Intel Core i3-10110U pana la 4.1GHz, 8GB, SSD 256GB, Intel UHD Graphics, Free Dos

Număr anunț
DA27219185
Autoritate contractantă
COMUNA MODELU (CUI 3966354)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
Cod CPV
30141200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.101 RON
Valoare atribuită
2.101 RON
Data publicării
11.01.2021 00:00
Data finalizării
12.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.101 RON

din 2.101 RON estimat