Atribuită
Cumpărare directă
SPRAY CONTINAND 3 GRAME TALC STERIL FARMACEUTIC,CU STRUCTURA LAMELARA,STABIL SI INERT FIZIC,CHIMIC SI BIOLOGIC.ESTE SUB FORMA DE PARTICULE DE MARIME MARE,PENTRU UZ INTERN.INDICAT IN PLEUREZII CRONICE SI PNEUMOTORAX SPONTAN.NU ESTE SOLUBIL.NU CONTINE AZBEST SI ENDOTOXINE.ESTE AMBALAT IN CUTIE A CATE 2 FLACOANE TVA 9% NECESAR BLOC OPERATOR
- Număr anunț
- DA27218034
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- M-G EXIM ROMITALIA SRL (CUI 10363240)
- Cod CPV
- 33680000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.385 RON
- Valoare atribuită
- 2.385 RON
- Data publicării
- 11.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.