Atribuită
Cumpărare directă
Cuier de pentru hol tip pom conform oferta nr. 6549/27.01.2021; transport inclus in pret. Se vor livra initial 7 bucati la Pavilionul Expozitional Constanta - Centrul de vaccinare COVID, restul urmand a se livra ulterior, conform comenzii (in maxim 3 saptamani). Persoana de contact Lazar Catalin - 0730/230488.
- Număr anunț
- DA27301540
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA ASISTENTA SOCIALA CONSTANTA (CUI 35804563)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 39100000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.750 RON
- Valoare atribuită
- 1.750 RON
- Data publicării
- 28.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.