Atribuită Cumpărare directă

Dulap metal pentru medicamente 4 usi 2 metalic 2 sticla 3 polite 760x380x1760 CU MONTAJ ASAMBLAT conform oferta nr. 6549/27.01.2021, transport inclus in pret. Se vor livra initial, pentru data de 29.01.2021 5 bucati la Pavilionul Expozitional Constanta - centrul de vaccinare COVID, urmand ca restul cantitatii sa se livreze ulterior, conform comenzii, in termen maxim de 3 saptamani. Persoana contact: Lazar Catalin - 0730/230488.

Număr anunț
DA27301637
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA ASISTENTA SOCIALA CONSTANTA (CUI 35804563)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
33192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.573 RON
Valoare atribuită
21.573 RON
Data publicării
28.01.2021 00:00
Data finalizării
28.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.573 RON

din 21.573 RON estimat